Co potřebuješ dnes,neodkládej na zítřek


ceník

 

Sádrokarton – ceník

 

V případě prací, kdy se používá sádrokarto, nelze ceník takovýchto služeb snadno určit. Především není možné stanovit ceny v případě, kdy neznáme přesné specifikace vaší konkrétní zakázky. Vždy je proto nutné vše důkladně prokonzultovat, určit nejlepší řešení a pak provést zcela konkrétní kalkulaci.

Konzultace, zaměření a kalkulace ceny zdarma

 

Zdůrazňujeme, že veškeré konzultace ohledně nejvhodnějších řešení, dále také zaměření a sestavení celkového rozpočtu je zcela zdarma a neznamenají pro vás žádný závazek. Proto se nás v žádném případě neobávejte kontaktovat. Rádi se vám budeme plně věnovat.


 

Přibližný ceník: sádrokarton a přidružené služby

 

Abychom však alespoň částečně vyhověli požadavkům návštěvníků naší webové prezentace, kteří se zajímají o práce se sádrokartony a hledají konkrétnější ceník, uvádíme níže alespoň několik základních položek s jejich hrubým naceněním.

Věříme, že náš přibližný ceník prací, při nichž je používán sádrokarton, vám pomůže rozhodnout se právě pro naši firmu. Je samozřejmé, že se snažíme udržet naše ceny co nejníže, ale daleko důležitější je kvalitní a vysoce profesionální práce, což je pro nás vždy tím nejdůležitějším faktorem. Zásadně se snažíme používat pouze ten nejkvalitnější sádrokarton a materiály, avšak dbáme na to, aby tento fakt nikdy příliš neovlivňoval náš ceník.

Pokud vás náš ceník a nabídka prací se sádrokartonem zaujala, neváhejte nás kontaktovat.Zpracujeme vám kalkulaci přesně podle vašich požadavků a specifik.
 

 

Orientační ceník (dodávka a montáž) – sádrokartony

 

Práce Cena mj.
Podhled jednoduše opláštěný/ 1x RB12,5mm 450,00 Kč m2
Podhled jednoduše opláštěný/ 1x RF12,5mm 485,00 Kč m2
Příčka oboustranně opl. 75mm RB12,5mm/RB12,5mm 685,00 Kč m2
Příčka oboustranně opl. 100 mm RB12,5mm/RB12,5mm 725,00 Kč m2
Příčka oboustranně opl. 125 mm RB12,5mm/RB12,5mm 815,00 Kč m2
Malování sádrokartonu /Primalex Plus 25,00 Kč m2
     
Osazení střešních oken 1 350,00 Kč ks
Osazení podkrovních výlezů 1 400,00 Kč ks