Co potřebuješ dnes,neodkládej na zítřek    

 

Velkou naší výhodou jsou rychlé a kvalitně řešení „služby na míru" posloucháme a pomáháme Vašim potřebám a to při různých stavebních či rekonstrukčních zakázkách. Každá cenová nabídka je od nás zdarma a v základní vizualizaci pro Vaší lepší představivost, tohle všechno  je u nás samozřejmostí. Hlavním posláním jsou solidní služby a dodávka kvalitního zboží. Protože spokojený zákazník je pro nás vždy to nejdůležitější a nejcennější aktivum.

Většina dodávek, které realizujeme, jsou díla na zakázku šité přesně podle potřeb a představ klienta. V případě že zákazník nemá jasnou představu o detailech zakázky, zaměstnanci a odborní konzultanti rádi pomohou a představí poslední trendy v dané oblasti. V návaznosti na tom následně připraví návrhy realizace.

Výběr dodavatele

Své dodavatele pečlivě vybíráme a volíme jen ty, kteří dokáží nabídnout dobrou cenu a výbornou kvalitu. Je tak můžeme docílit zákaznické spokojenosti. Preferujeme české výrobce a dodavatele, pokud to není možné a požadovanou kvalitu a cenu čeští dodavatelé nesplňují, volíme výrobce ze Slovenska, Německa, Rakouska nebo Itálie. Vyhýbáme se dodavatelům, nabízejícím nízkou cenu ale špatnou kvalitu.